top of page

Hakkımızda

AKİNAN YAPI MALZEMELERİ VE HIRDAVAT Firmamiz  12 yıldır hizmet ve kalite standartlarını maksimum seviyede devam ettirmektedir. Sektörde öncü olmayı hedefleyen firmamız, zengin ürün çeşidi ile aradığınız her ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilme imkânı sunmakta,firmamiz yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesini amaçlamaktadır.

AKİNAN YAPI MALZEMELERİ VE HIRDAVAT Firmamiz bünyesinde kaba inşaat malzemelerinden izolasyon malzemesine yapı kimyasal malzemesinden boya malzemelerine hırdavat malzemesinden vitrifiye malzemesine kadar yaklaşık 100 ‘den fazla kategoriden 3000 çeşit yapı malzemesi ürünleri satılmaktadır. Söz sahibi kurum ve kuruluşların bayiliğini yaparak sektöre başlayan Firmamız, genişleyen müşteri portföyü sonrasında sektör ve müşteri ihtiyaçları temel alınarak çalışma alanını büyütmüştür.

AKİNAN YAPI MALZEMELERİ VE HIRDAVAT Firmamiz günümüzde her türlü sanayi ve hizmet sektöründe malzeme temini konusunda hizmet sunmakta, görev aldığı ve üstlendiği her türlü projede sorumluluklarını yerine getirmekte, her türlü özel siparişe de cevap verebilmektedir.

WhatsApp Image 2019-12-15 at 12.51.43.jp
gg.jpg
bottom of page